Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním této stránky souhlasíte s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.   Souhlasím  

tvořivé kurzy Kurz Americká Vitráž (lepená)

MILENA V # Czech Republic, Prostějov
Tvořivé kurzy Kurzy Kurz americká vitráž Návody Poukazy

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně. Jednodenní kurz pro začátečníky a pokročilé v Prostějově a Brně. Za 25 let práce v oboru klasická vitráž, tiffany vitráž a tiffany lampy jsem nashromáždila spoustu zkušeností, které ráda předávám ve svých kurzech.


Zboží není k dispozici

Nákupní Košík
 

tvořivé kurzy Kurz Americká Vitráž (lepená)

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně.
Jednodenní kurz pro začátečníky a pokročilé v Prostějově a Brně.
Za 25 let práce v oboru klasická vitráž, tiffany vitráž a tiffany lampy jsem nashromáždila spoustu zkušeností, které ráda předávám ve svých kurzech.
Lepená vitráž, pro to, aby byla zhotovena profesionálně, má svoje postupy a zákonitosti. Ke mě se hlásí lidé, kteří chtějí mít zkušeného mentora, kterého potřebujete zejména, pokud se chcete této krásné a zajímavé práci věnovat. Zasvětím Vás, doslova, do tajů vytvoření lepené vitráže.
Je to zejména vytvoření návrhu a šablony. Tady to není jenom o nakreslení nějaké šablony. Má to svoje zákonitosti, které je potřeba znát.
Se svými žáky zůstávám navždy ve spojení. Kdykoliv můžete zavolat, nebo napsat email a konzultovat se mnou svoji práci a problém.

Termín - Prostějov: sobota 19.9. 2020 a dále 3.10., 17.10., 31.10., 7.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12. 2020. Další kurzy budou vypsány.
Od 10.00 - 17.00 hod.
Lektor: Milena Vykopalová.
Na tomto kurzu se naučíte odbornou techniku lepení samolepicích barevných fólií a samolepicích olověných pásků různých šířek na podkladové sklo a vytvoříte vitráž, která je k nerozeznání od klasické vitráže.
Tento kurz, Americká, neboli lepená vitráž, miluju. Technika skvěle nahrazuje klasické vitráže, aniž by ubrala na kráse celkovému vzhledu díla. Ba právě naopak, možnosti americké vitráže jsou nekonečné a nemají žádné omezení, tak jako je tomu u klasické vitráže.
americké vitráže

U americké vitráže lepíme na podkladové sklo samolepicí olověné pásky různých šířek a stálobarevné samolepicí fólie od renomované anglické firmy
RegaLead.
Pro dosažení své představy můžeme použít i vitrážové barvy, nebo kombinací obou technik. Představivosti se meze nekladou a možností jsou nekonečné.
Pokud je vitráž, touto technikou udělaná odborně, tak laik nerozezná americkou vitráž od klasické vitráže.
Jako podkladové sklo můžeme využít i strukturované sklo, zrcadlo atd.
Koncem roku jsme ateliér rekonstruovali tak, aby ve všech směrech vyhovoval výuce a práci mých studentů.
Takže pojďme si udělat krásný den plný tvůrčí energie a radosti z podařeného díla a krásné vitráže.
Nikdo se nemusí bát, že by něco nezvládl. V průběhu kurzu názorně ukazuji a individuálně pomáhám. Nikdo nezůstane pozadu.
Co nás čeká:
Zde v mé laskavé péči si řekneme něco o i
Americké vitráži

klasické vitráži.
Seznámíme s nástroji a materiálem.
Vyberete si z mnoha předloh, které mám pro vás připravené.
A... dáme se do díla.
Pokud americká vitráž není určená přímo na zavěšení na zeď (např. zrcadlo, hodiny), ale třeba do okna, musí být oboustranná. To znamená, že samolepící olověné pásky se lepí i na druhou stranu skla. To vše si vysvětlíme a naučíme.
Rámeček obrázku, pokud ho nebudete mít do svého rámečku, udělám já, metodou tiffany vitráže, tak jak to vidíte na obrázku tulipánu.
Každý si odnese vitráž přiblizně 30 x 30 cm, nebo 20 x 40 cm apod.
Podkladové sklo a další materiál potřebný na kompletní americkou vitráž je v ceně.
Na hodiny je připravené sklo prům. 28 cm i s dírou prům. 10 mm na hodinový strojek.
Další kurzy: Tiffany lampa, Tiffany vitráž, Klasická vitráž, Cínovaný šperk, Skleněná mozaika.

Dodací podmínky |
Poslední aktualizace: 2020-10-22 05:40:56
Způsob výroby
 ruční výroba 
Podobné produkty:
KURZ AMERICKÁ VITRÁŽ (LEPENÁ)

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně. Jednodenní kurz pro začátečníky a pokročilé v Prostějově a Brně. Za 25 let práce v oboru klasická vitráž, tiffany vitráž a tiffany lampy jsem nashromáždila spoustu zkušeností, které ráda předávám ve svých kurzech. ...

KURZ TIFFANY VITRÁŽ

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně. Jednodenní kurz pro začátečníky a pokročilé. Za 25 let práce v oboru klasická vitráž, tiffany vitráž a tiffany lampy jsem nashromáždila spoustu zkušeností, které ráda předávám ve svých kurzech. Ke mě se hlásí lidé, kteří chtějí mít zkušeného mentora, kterého potřebujete zejména, pokud s ...

KURZ SKLENĚNÁ MOZAIKA

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně Jednodenní kurz pro začátečníky a pokročilé v Prostějově a Brně. Za 25 let práce v oboru klasická vitráž, tiffany vitráž a tiffany lampy jsem nashromáždila spoustu zkušeností, které ráda předávám ve svých kurzech. ...

KURZ TIFFANY LAMPA

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně. Jednodenní intenzivní kurz pro začátečníky a pokročilé v Prostějově a Brně. Tento kurz jsem specielně připravila tak, abychom to společně stihli za jeden den. Proto se mohou zúčastnit maximálně dva studenti, vyjímečně tři. ...

KURZ CÍNOVANÝ ŠPERK

MV studio - umělecký a sklářský ateliér v Prostějově a Brně. Jednodenní intenzivní kurz cínovaného šperku. Termín - Prostějov: sobota 6.června 2020 a dále 13.6, 20.6., 27.6., 4.5., 11.7., 25.7., 1.8., 8.8., 15.8., 22.8., 29.8., 5.9., 12.9., 19.9., 26.9., 3.10.2020. Další kurzy budou vypsány. ...

... Hledat