Cookies help us deliver our services. By using this site you agree to the use of cookies for analytics, personalised content and ads.   I agree  


ANDĚLÍČEK Z PERLIČEK TMAVĚ FIALOVÝ (MALÝ)

Vánoční ozdoby

ANDĚLÍČEK

Stázka #My story & My gallery

HANDMADE by Clements


Available in
Price including VAT CZK
Andělíček 4 cm

purple
 47.02
Approx. US$ 2.16


ADD TO CART Buy
In the shopping cart: 0

Shopping Cart Delivery options | The lowest price for delivery #Česká pošta, platba předem na účet:  55.00 Approx. US$ 2.52
 

ANDĚLÍČEK Z PERLIČEK TMAVĚ FIALOVÝ (MALÝ)

VELIKOST 4 cm
Malí velice roztomilí andílci z korálků vhodné jako dárek pro štěstí pro Vaše nejbližší nebo jej můžete využít jako dekoraci na hlavní dárek a pak šup s ním na stromeček :-). Andílek má na hlavičce očko z drátku nebo je horním korálkem provlečen háček (součást balení). Andílka Vám také rádi na přání vánočně zabalíme, při objednávce napište VÁNOCE. Vybírejte z velké barevné škály.
TIP: výborné jako drobný dárek pro potěšení Vašich blízkých, dárek pro kolegyňky, paní učitelky, ....

Original text [cs]
Last update: 2020-10-06 18:10:44
Delivery terms | Delivery and Payment methods | Complaints Procedure - Conditions for the return of goods
Material
 směs korálků 
Method of manufacture
 ručně vyrobeno 

About me #Stázka

Náramky z minerálů
Náramky z minerálů vyrábíme z minerálních kamenů, které mají většinou podobu kulatých minerálních korálů o průměru 8mm. Ač máme obrovskou snahu používat materiály a barvy zcela přírodní, některé minerály jsou přibarvované, aby bylo dosaženo daného barevného efektu (jedná se především o barevné praskané křisťály, acháty a jadeity) a daly se tak díky nim vytvářet neobyčejné barevné kombinace.
Minerální korálky jsou navlečeny na silikonové transparentní pružence o síle 1mm, která má neuvěřitelnou pevnost, konec je potom zavázán pomocí 4-5 pevných uzlů a schován buď do korálku či do ozdobné spony. Přívěšky, ozdoby, spona, rondelky jsou z běžných bižuterních kovů bez příměsi niklu.

Ke každému náramku je dodán polypropylenový průhledný sáček s lepící klopou, kartička s logem naší firmy a papírový sáček s potiskem. K náramkům znamení zvěrokruhu a čakrových náramků je dodávána kartička s charakteristikou znamení, významy čaker a použitými minerály.


Vaši Clements
... click here

Similar products:
Next