Cookies help us deliver our services. By using this site you agree to the use of cookies for analytics, personalised content and ads.   I agree  

KULIČKY. Fialové. 100 ml

SERGIO # Czech Republic, hannde
Polystyrenové kuličky

Tyto polystyrenové kuličky jsou velmi vyhledávané na sliz! Vhodné jako dekorace, výplň, do slizu a podobně. Jsou ideální na zdobení vašich kreativních výtvorů. Sáček o rozměru 8 x 14 cm, objem 100 ml, v několika barevných variacích. Tento objem je ideální na výrobu 2-3 příležitostních slimu, který se jmenuji Cranchy slime!

sergio #My story & My gallery

The goods are not available

Shopping Cart
 

KULIČKY. Fialové. 100 mlTyto polystyrenové kuličky jsou velmi vyhledávané na sliz!

Vhodné jako dekorace, výplň, do slizu a podobně. Jsou ideální na zdobení vašich kreativních výtvorů. Sáček o rozměru 8 x 14 cm, objem 100 ml, v několika barevných variacích. Tento objem je ideální na výrobu 2-3 příležitostních slimu, který se jmenuji Cranchy slime!

Nevhodné pro děti do 8 let.Naše polystyrenové kuličky jsou vyrobené z netoxické, ekologické šetrné barvy a jsou vysušené způsobem, který pomáhá udržet jejich zbarvení. Ale i s tím, kuličky mohou pouštět barvu, pokud jsou přidáte ve špatné fázi. Doporučujeme, abyste je nepřidávali do tekutého lepidla nebo před použitím voňavých olejů. Doporučujeme po dodání první vůně, aktivovat a pak nechat sliz odpočinout 12-24 hodin před přidáním pěnových kuliček.

Nikdy nenechávejte polystyrenové kuličky přijít do přímého kontaktu s olejem, může to způsobit sloupnuti veškeré barvy z kuliček. Pokud váš recept na slime má značné množství dětského oleje, aroma-oleje nebo jiné mastné látky kuličky mohou vždy pouštět barvu.

Nedoporučujeme dodávat kuličky do Cloud Slimu, protože Cloud Slime má v sobě hodně vody a vlhkosti z instantního sníhu. To nakonec způsobí rozpuštení bezpečné barvy z kuliček.

Vždy vám řekneme a doporučime co a jak. Jsme pořád tady na pomoc, pokud máte další otázky týkající se výroby Slimu nebo tohodle produktu, kontaktujte

Vyvinuli jsme veškeré úsilí, aby barvy na obrazovce byly co nejpřesnější. Bohužel nemůžeme zaručit přesné barevné sladění barev na obrazovce s barvami skutečných produktů a nelze úplně spoléhat na barvu, která se zobrazuje na obrazovce. Barvy na obrazovce se mohou lišit v závislosti na nastavení vaší obrazovky a rozlišení.

Original text [cs] | Delivery terms |
Last update: 2020-09-23 10:45:17
Similar products:

... Search